Modrzew syberyjski elewacja

Nie boisz się nietypowych połączeń architektonicznych w elewacji domu? Chcesz, aby było ona nie tylko funkcjonalna, ale idealnie łączyła się z elementami metalowymi? Koniecznie sprawdź ofertę firmy spod Poznania— TDM Tarasy Drewniane, która zapewnia swoim klientom w Polsce oraz Niemczech jedynie najlepszej jakości deski z modrzewia syberyjskiego. Użyty modrzew syberyjski do elewacji będzie niezwykle charakterystycznym wykończeniem całego domu, ze względu na swoje unikatowe cechy:

— sęki,

— odcienie żółci, czerwieni, pomarańczy,

— możliwość olejowania i konserwowania

oraz wiele innych.

Używany do celów pokrycia domu, modrzew syberyjski jest materiałem wieloletniego użytkowania, co świadczy o jego trwałości— 30 lat i więcej.

Najlepsze deski modrzewiowe na elewację

Jeśli zdecydujemy się pomalować elewację z modrzewia syberyjskiego Rhombo olejem, to nadamy jej niezwykłych odcieni oraz kolorów. Będzie to idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje oryginalnego stylu. Deski modrzewiowe mogą zmienić się również w naturalny sposób pod wpływem światła i lat użytkowania, w odcień patynowy. TDM Tarasy Drewniane rozumie potrzeby swoich klientów, dlatego udostępnia deski na elewacje w wymiarach 27x68mm, dzięki czemu dom obudowany nimi staje się optycznie wyższy i smuklejszy. Charakterystyka modrzewia syberyjskiego na elewację świetnie chroni dom przed nadmiarem promieni słonecznych. Jeśli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy z podpoznańską marką, to serdecznie zachęcamy do nawiązania kontaktu poprzez numer telefonu, email lub formularz zgłoszeniowy na stronie WWW firmy.


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002

Zobacz także:

Regały wysokiego składowania 

Regały wysokiego składowania 

Tapety z włókna szklanego

Tapety z włókna szklanego

Wyjątkowa firma produkująca szafy na zamówienie

Wyjątkowa firma produkująca szafy na zamówienie

Sklep z roletami rzymskimi

Sklep z roletami rzymskimi

Czy warto inwestować w klimatyzację?

Czy warto inwestować w klimatyzację?