Psychiatra w Warszawie

Od dłuższego czasu nie do końca potrafisz poradzić sobie krótko mówiąc z życiem. Zastanawiasz się czy czekać, aż ten stan minie, czy lepiej udać się do specjalisty. Powodów Twojego złego samopoczucia może być wiele, np.:
  • czujesz, że wypaliłeś się zawodowo,

  • nie potrafisz poradzić sobie z agresją, złością,

  • nieustannie wdajesz się w konflikty, które Cię przerastają,

  • Twoje lęki skutecznie utrudniają Ci normalne funkcjonowanie,

  • czujesz się bezradny, zawstydzony, zakłopotany, a to utrudnia Ci relacje z innymi,

  • przeżywasz dojmujące poczucie straty,

  • jesteś w okresie żałoby, z którą sobie nie radzisz,

  • masz poczucie nieracjonalnego zaspokajania swoich potrzeb.Jeżeli przyczyną ogólnej niechęci do otaczającego świata jest jedna z powyższych opcji bądź jedna z tych opcji utrudnia Ci normalne życie w społeczeństwie, warto w tym momencie zdecydować się na wizytę w gabinecie specjalistycznym.Dyskrecja przede wszystkimJeżeli czujesz, że jest Ci potrzebna pomoc osoby z zewnątrz, jednak uważasz, że wizyta w gabinecie psychologicznym mogłaby skompromitować Cię w oczach innych, nie obawiaj się. Po pierwsze INZPiRO jest w 100% dyskretny. A zatem nikt nie musi wiedzieć, że korzystasz z pomocy psychoterapeuty, psychologa czy psychiatry. Po drugie nawet jeżeli ktokolwiek miałby się o tym fakcie dowiedzieć, Ty nie musisz czuć się zawstydzony. Walczysz przecież o własne zdrowie i dobry kontakt z otoczeniem. Masz prawo prosić o pomoc i nie musisz się tego wstydzić. To, co się obecnie dzieje wokół nas, czyli nadmiar obowiązków, ciągły pośpiech, wygórowane oczekiwania – to wszystko może doprowadzić do stanu, w którym każdy z nas może po prostu pęknąć. W INZPiRO w Warszawie pracuje wielu psychiatrów, psychoterapeutów i psychologów. Dzięki temu możesz umówić się na wizytę bez obaw o długi termin oczekiwania. Jest to bardzo istotne, gdyż w sytuacjach załamania psychicznego wskazana jest szybka pomoc.Jeżeli mieszkasz w Warszawie i czujesz, że musisz skorzystać z pomocy psychiatry, umów się na wizytę w INZPiRO. Więcej informacji na http://psychoterapeuci.pl.


Psycholog i psychiatria

  • Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości (INZPiRO) - poradnia. Posiadają specjalistów psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.

INZPiRO
Sienna 72
00-833  Warszawa
tel. 601944242

Zobacz także:

USG kolana

USG kolana