Bank ofert pracy do opieki w Niemczech

W polskich warunkach często okazja wyjazdu do Niemiec może oznaczać możliwość zarobienia solidnej kwoty pieniędzy. W przypadku pracy przy opiece nad osobami starszymi czy niepełnosprawnymi, wymagania związane z pracą rekompensowane są przez wypłatę oraz zapewnienie mieszkania na miejscu. Laxo Care docelowo oferuje wyjazdy trwające od dwóch miesięcy, tak więc opiekunki mogą wykorzystać współpracę z firmą jako metodę na dorobienie pieniędzy w szybki i pewny sposób, by powrócić do kraju – jednakże w grę wchodzą także dłuższe zlecenia, w zależności od wyrażanych chęci. Poprzez zorganizowany przez Laxo Care bezpłatny wyjazd i powrót do Niemiec, zakwaterowanie i wyżywienie, koszty wyjściowe dla pracownika podejmującego się takiego wyjazdu są niewielkie, pozwalając na solidny zarobek w różnych sytuacjach. Ze swojej strony firma dba o terminowe wypłacenie pieniędzy, ze spełniającą wszystkie standardy umową z ubezpieczeniem zdrowotnym i składką emerytalno-rentową.

Poszukiwanie opiekunek do wszechstronnej pomocyGdy chodzi o opiekę w Niemczech, w ofertach pracy mogą pojawiać się wieloznaczne sformułowania, które Laxo Care może doprecyzować i upewnić zarówno klienta, jak i opiekunkę, że przed podpisaniem umowy doskonale znają swoje prawa i obowiązki. Można powiedzieć, że typowe zadanie opiekunki tego typu obejmują:
  • przygotowanie posiłków w domu

  • podawanie leków według rozkładu

  • sprawy higieny osobistej pacjenta

  • dbanie o sprawunki domowe

  • pomoc pacjentowi w różnego typu aktywnościach, np. wyjściach z domuJako mający wiele lat doświadczenia pośrednik, Laxo Care przywiązuje wagę do wysokiego standardu obsługi, mogąc zaoferować najwięcej w kwestii pracy zwłaszcza doświadczonym opiekunkom znającym w jak najlepszym stopniu język niemiecki.LAXO CARE SP. Z O. O.
Solidarności 115/2
00-140 Warszawa
tel. +48 61 666 2993