Bizo – dla operatywnośći Twojego biznesu

Okazuje się to wcale nie takie trudne, kiedy ma się profesjonalne wsparcie merytoryczne ze strony doświadczonych doradców biznesowych, a przynosi wiele korzyści. Firma BIZO, posiadająca swoją siedzibę w Katowicach, pomaga małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom z całej Polski dopasowywać właściwe programy unijne do specyfiki ich branży, przygotowywać wnioski razem z biznesplanami lub studiami wykonalności, a później rozliczać przyznane wsparcie finansowe. Środki zewnętrzne nie ograniczają się jednakże jedynie do dofinansowań unijnych dla firm i z tego powodu BIZO wykonuje też dokumentację niezbędną do ubiegania się o inne źródła dotacji, na przykład o fundusze przyznawane przez banki, inwestorów czy Państwowe Urzędy Pracy.

Ponadto obsługuje klientów kompleksowo. Prowadzenie szerokiego doradztwa gospodarczego przez BIZO wiąże się ze wsparciem biznesowym w różnych obszarach funkcjonowania firm: w planowaniu i tworzeniu strategii marketingowych, w zarządzeniu projektami, w analizie uwarunkowań wewnętrznych i zewnętrznych czy w kontroli efektów. Firma podchodzi do każdego klienta indywidualnie, z dużym zaangażowaniem, szukając najlepszych dla niego rozwiązań. Zaowocowało to zdobyciem zaufania przedsiębiorców z różnych branż i znakomitymi referencjami. Wystarczy zajrzeć na: http://www.bizo.com.pl/referencje/.

Innymi słowy: współpraca z firmą BIZO jest drogą do sukcesu. Potrafi ona wydobyć potencjał tkwiący w polskich przedsiębiorstwach. Jeśli chcesz, aby Twoje przedsiębiorstwo dołączyło do grona tych, które mogą pochwalić się swoją działalnością gospodarczą, skontaktuj się z BIZO.


BIZO – Firma Usługowo Doradcza
Ludowa 22
40-770 Katowice
tel. +48 32 32 18 46

Zobacz także:

Jakość to przewaga

Jakość to przewaga

Zbiorniki na paliwo 5000 litrów

Zbiorniki na paliwo 5000 litrów

Utylizacja dokumentów. Jak i po co?

Utylizacja dokumentów. Jak i po co?

Prowadź księgi rachunkowe z lubelskim biurem

Prowadź księgi rachunkowe z lubelskim biurem

www.poziom.com.pl/firma-sprzatajaca-slask/

www.poziom.com.pl/firma-sprzatajaca-slask/